W niedzielę 10 października 2021 r. w Lubeni odbył się wyścig szosowy Klasyk Podkarpacki, na którym gościła ekipa Przemyśl Tour. Świetna klasyczna trasa, 76 km z ponad 1250 metrów przewyższenia, piękna pogoda z mocnym wiatrem, który dawała się we znaki na prostych. Kultowe podjazdy, w tym słynne serpentyny w Izdebkach, które wielu fanów driftu zna z imprezy DrifShow Izdebki. Blisko 200 osób na starcie, z czego do mety dojechało 150 zawodników.

Doskonała Organizacja Wyścigu

Świetna organizacja, super trasa i oby więcej takich imprez w regionie. Gratulacje dla organizatorów tego wydarzenia. Na pewno będziemy korzystać z dobrych rad Wojtka Kwiatka, który zawiaduje tą imprezą podczas naszych przygotowań do Przemyśl Tour 2022.

Ekipa Przemyśl Tour na wyścigu

Miasto Przemyśl reprezentowali zawodnicy Przemyśl Tour Marcin Rydel, który zajął 37 miejsce w kategorii Open i 15 miejsce w M2 oraz Krzysztof Dziurzyński, który ukończył wyścig na  127 miejscu w kategorii Open, i 33 miejscu w kategorii M4. Gratulujemy wszystkim zawodnikom doskonałej formy, zajęcia czołowych miejsc i już teraz serdecznie zapraszamy na Przemyśl Tour 2022 do Przemyśla.

Galeria z wyścigu

Zapraszamy do obejrzenia Galerii, którą również obejrzycie na profilu facebook-owym Podkarpackiego Klasyka.

Mapa i profil trasy

Kilka fotek od Krzysztofa “Dziury” Dziurzyńskiego z trasy specjalnie dla Was.

Facebook
Skip to content