Drodzy, nie śpimy, nie próżnujemy, ostro pracujemy w wielu wymiarach dopinając zarówno szczegóły techniczne, zabezpieczenia zawodów, uzgodnień ze służbami, inspekcjami, strażami i nie sposób tego wszystkiego na raz wymienić. Krzysztof „Dziura” Dziurzyński uwija się jak tylko może, aby nie przegapić żadnego terminu administracyjnego oraz aby planować działania z odpowiednim wyprzedzeniem. Chcemy, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Dodaliśmy opis trasy Przemyśl Tour 2022

Jak zauważyliście stale uzupełniamy listę naszych sponsorów, którzy już wspierają nasze starania i podejmowane działania. Uzupełniamy również niezbędne informacje na naszej stronie, a więc śledźcie wszystkie działy naszej strony. Pojawił się między innymi opis trasy, który przygotował Marcin „Koster” Kosterkiewicz oraz wiele innych cennych informacji od Marcina, które są ważne.

Autor naszego LOGO

Nie sposób nie wymienić również Rafała Paśko, który dzielnie nas wspiera oraz jednocześnie jest autorem logo naszej imprezy. Służy nam doradztwem, ale i sam jeździ czynnie na rowerze. Rafał dziękujemy, że jesteś z nami. 

Przemyśl Tour 2022 w mediach społecznościowych

Zapraszamy Was również do śledzenia naszych mediów społecznościowych, gdzie nasz Rafał „Rafik” Porada stale zasypuje was nowymi treściami czuwając, abyście byli na bieżąco.

Nasz peleton Sponsorski!

Facebook
Skip to content