Drodzy w imieniu organizatorów nie pozostaje nam nic innego jak „zaprosić Was 10 października 2021 do Lubeni na Klasyk Podkarpacki. Impreza pierwotnie miała odbyć się końcem sierpnia z powodów technicznych było to niemożliwe, a więc nie czekajcie i rejestrujcie się jeszcze dzisiaj. 

 
Klasyk Podkarpacki 2021

To już trzecia edycja tego wydarzenia do udziału w którym serdecznie i was zapraszamy. Jako miłośnicy i sympatycy kolarstwa wspieramy tego typu inicjatywy zwłaszcza te które organizowane są w naszym regionie,  To już trzecia edycja tego wydarzenia, które chyba na dobre zapisało się w kalendarzu imprez sportowych i szosowych na podkarpaciu. Fundatorem puchar jest Marszałek Województwa Podkarpackiego. Macie już niewiele czasu na decyzje, a więc jeśli ktoś chętny rejestrować się Poniżej dla zachęty materiał wideo z poprzedniej edycji zawodów. 

Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej tego wydarzenia, ktorą znajdziecie pod adresem: http://www.klasykpodkarpacki.pl/ tam również poznacie regulamin zawodów oraz szereg innych ciekawych informacji takich jak co równie ważne trasę. Serdecznie zapraszamy!

Trasa Klasyka Podkarpackiego

Facebook
Skip to content