Dobrych wiadomości nigdy dość. Jest Nam niezmiernie miło ogłosić, iż do grona Naszych partnerów dołącza firma Transbet Betoniarnie. Dziękujemy za zaufanie. Dodam tylko, iż dzięki firmie Transbet Betoniarnie i ich udziale w inwestycjach drogowych możemy komfortowo pokonywać kolejne kilometry w czasie treningów na rowerze szosowym.

Betoniarnia TRANSBET BETONIARNIE Sp. z o. o. Sp. K. swą działalność rozpoczęła w 1993 r. Jest firmą rodzinną.
Od początku istnienia zakładu, główną dziedziną działalności firmy jest produkcja betonu towarowego dla odbiorców indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta oraz produktom wysokiej klasy w połączeniu z terminowością dostaw Betoniarnia rozwija się bardzo dynamicznie stając się jednym z lokalnych liderów rynku produkcji betonu towarowego.

Wiele lat systematycznego i stabilnego rozwoju pozwoliło firmie na pasmo inwestycji nadających kształt dzisiejszego obrazu Naszej firmy. Obecnie firma posiada 3 nowoczesne linie produkcyjne betonu towarowego zlokalizowane w Przemyślu, Radymnie i Jarosławiu, własny park maszynowy i transportowy z zapleczem mechanicznym oraz to co w każdej firmie jest najważniejsze, czyli zgrany zespół kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników.

Facebook
Skip to content