Dobre wieści od jednego z naszych Partnerów Strategicznych – Gminy Fredropol. Dzięki uprzejmości i doskonałej współpracy z Panem Mariuszem Śnieżkiem Wójtem Gminy Fredropol na zawodników czeka kolejna atrakcja tym razem to wspomniana premia, której sponsorem jest Gmina Fredropol. Dla najszybszych kolarek i kolarzy przygotowaliśmy nagrody w wysokości 500 zł. Przez teren Gminy wiodą jedne z najpiękniejszych i zarazem wymagających odcinków tras rowerowych. Przekonali się o tym między innymi zawodnicy podczas 78. Tour de Pologne, a w tym roku każdy z Was może zmierzyć się z tą trasą podczas Przemyśl Tour 2022. Tak więc bez wątpienia Fredropol to bardzo kolarska gmina. Warto przypomnieć, iż organizatorzy tegorocznej edycji Tour de Pologne znów zawitają na Pogórze Przemyskie.

Trenujcie

Zachęcamy Was już teraz do trenowania również na tym terenie bo tu czekają na Was ogłoszone przez nas Premie Górskie Kalwaria oraz Gruszowa. Pamiętajcie, że to tereny na których nie tylko możecie uprawiać kolarstwo bo i bieganie i wędrówki trasami turystycznymi nie są nam obce. Tak więc nie traćcie czasu i dbajcie o formę, trenujecie. Premia lotna będzie znajdować się na 96 km trasy, którą będzie poprzedzać ponad 2 km prostej z delikatnymi pagórkami, więc będzie to okazja do wykazania się przez kolarzy kunsztem do dynamicznego finiszu.

Premia Lotna - Fredropol Przemyśl Tour 2022

Raz jeszcze dziękujemy Panu Mariuszowi Śnieżkowi Wójtowi Gminy Fredropol za zaufanie i wsparcie Przemyśl Tour, wydarzenia które poza aspektem zawodów niewątpliwie promuje najpiękniejsze zakątki nie tylko Gminy, ale i całego Pogórza Przemyskiego.

Facebook
Skip to content