Witamy serdecznie w gronie partnerów Przemyśl Tour firmę WM Bikes. Bardzo się cieszymy, że kolejna przemyska firma wspiera lokalne inicjatywy, takie jak Nasz Wyścig. Wierzymy w siłę „lokalsów”, którzy już niejednokrotnie pokazali, że rozwój naszego miasta i takich inicjatyw jest dla nich bardzo ważny. Zapraszamy więc do zapoznania się z szerszą dawką wiedzy na temat naszego nowego partnera, który ma swój udział już w powstałym VLOGU – jeśli jeszcze go nie widzieliście koniecznie go obejrzyjcie. Serdecznie zapraszamy do REJESTRACJI oraz obejrzenia zwiastuna wideo naszego wyścigu.

Firma WM Bikes - Partner Przemyśl Tour

O naszym Partnerze WM BIKES

Firma WM Bikes rozpoczęła działalność w 2018 roku. Od tamtej pory prężnie rozwija się, poszerzając asortyment produktowy oraz usługowy, tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom klientów. Specjaliści od serwisu WM Bikes mają za sobą 20 lat w branży rowerowej, wraz z doradcami chętnie podzielą się doświadczeniami i pasją z klientem. Kiedyś zapytani o to dlaczego akurat robią to tak długo? Odpowiadają zawsze tak samo: “żeby dokładnie i z zaangażowaniem tak mówić o rowerach i serwisować je, trzeba się tym po prostu jarać”.

Profesjonalizm…

Niezwykle ważnym elementem działalności WM Bikes jest profesjonalizm, który jest celem każdego szczebla działalności marki WM Bikes. Dotyczy się to zarówno produktów oferowanych jak i fachowego doradztwa. Firma stawia na wiedzę swoich pracowników, motywując ich do nauki poprzez cyklicznie organizowane szkolenia z nowości w świecie rowerowym (firma wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie). Dzięki temu marka WM Bikes postrzegana jest jako lider sprzedaży sprzętu rowerowego. Firma na bieżąco reaguje na potrzeby rynku i stara się wprowadzić do oferty każdy produkt, na który jest zapotrzebowanie w sklepach.

Siedziby WM BIKES

Siedziba WM Bikes w Przemyślu

37-700 Przemyśl | ul. Lwowska 24 (wjazd w bramę na przeciwko Urzędu Skarbowego w Przemyślu) | tel. +48 690-939-650

Siedziba WM Bikes w Rzeszowie

35-115 Rzeszów | Aleja. Wincentego Witosa 15A | tel. +48 780-281-883

WM BIKES w mediach społecznościowych

Facebook
Skip to content