Dobre wiadomości dla wszystkich zawodników Przemyśl Tour 2022 ponieważ do grona naszych partnerów dołącza Firma WERON – oficjalny dystrybutor marki NAMEDSPORT w Polsce. NAMEDSPORT – to włoska marka specjalizująca się w produkcji, profesjonalnych, najwyższej jakości odżywek i suplementów dla sportowców. To co wyróżnia markę to wyselekcjonowane, naturalne składniki i starannie opracowane formuły, których działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

Dobre wiadomości dla wszystkich zawodników Przemyśl Tour 2022 ponieważ do grona naszych partnerów dołącza Firma WERON – oficjalny dystrybutor marki NAMEDSPORT w Polsce. NAMEDSPORT - to włoska marka specjalizująca się w produkcji, profesjonalnych, najwyższej jakości odżywek i suplementów dla sportowców. To co wyróżnia markę to wyselekcjonowane, naturalne składniki i starannie opracowane formuły, których działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.

Ogromna wiedza w zakresie suplementacji sportowej wynika z 30-letniego doświadczenia  oraz stałej współpracy z farmaceutami, naukowcami, fizjoterapeutami oraz sportowcami.

NAMEDSPORT jest także oficjalnym Partnerem największych wyścigów kolarskich świata, w tym Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta.

_ Nasz Partner chce również tym doświadczeniem wesprzeć zawodników naszego wyścigu szosowego Przemyśl Tour 2022. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera na jego oficjalnej stronie internetowej www.weron.pl.

Firma WERON – oficjalny dystrybutor marki NAMEDSPORT w Polsce
Facebook
Skip to content