Moi Drodzy, bardzo Nam miło ogłosić nam sponsorów Premii Górskiej w miejscowości Gruszowa. Tak tak, to nie pomyłka – to ta sama premia górska, która jest wyznaczona na trasie @Tour De Pologne 2022 (obecna była również w 2021 roku). Będziecie mieli przyjemność zmierzyć się z tym podjazdem, tak jak zawodowcy w czasie Naszego Narodowego wyścigu. Podjazd zaczyna się w miejscowości Makowa i ma 2,67 km i średnie nachylenie 6%. Na mecie premii będziecie mogli podziwiać widok na jeden z wyższych szczytów Pogórza Przemyskiego górę @Kopystańka o wysokości 541 m n.p.m. Dla najszybszych zawodników w kategorii kobiet oraz mężczyzn przygotowaliśmy premie finansowe w wysokości 500 zł.

Sponsorzy Premii Górskiej w Miejscowości Gruszowa: Firma ASTER Hurtownia Kwiatów Sztucznych oraz Firma Auto Moto Sfera

Sponsorzy Premii Górskiej w Gruszowej

Firma Auto Moto Sfera, zajmująca się mechaniką pojazdów z siedzibą przy ulicy Noskowskiego 7 w Przemyślu.

Firm Auto Moto Sfera

To Firma zajmująca się mechaniką pojazdów z siedzibą przy ulicy Noskowskiego 7 w Przemyślu.

Jak dojechać?

Firma Produkcyjno Handlowa Aster, zajmująca się sprzedażą hurtową kwiatów sztucznych, mającą swoją siedzibę w Buszkowiczkach.

Firma Produkcyjno Handlowa Aster

To firma zajmująca się sprzedażą hurtową kwiatów sztucznych, mającą swoją siedzibę w Buszkowiczkach 91.

Jak dojechać?

Zarejestruj się!

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się do udziału w Przemyśl TOUR 2022 możesz to zrobić nawet w tej chwili dołącz do grona zawodników już dzisiaj kliknij poniższy banner, aby przejść do formularza rejestracyjnego naszych zawodów. Dzieli cię od startu tylko kilka kliknięć. Nie zwlekaj i skorzystaj z preferencyjnych warunków startu w zawodach.

Facebook
Skip to content