Paleta naszych partnerów i sponsorów rośnie w oczach co daje nam niezłego kopa i jeszcze bardziej mobilizuje nas do działania. Dzisiaj witamy na pokładzie serwis Velomapa.pl. Dowiedzcie się więcej i naszym nowym partnerze, który wspólnie z nami będzie promował nasz projekt organizacji wyścigu Przemyśl Tour 2022.

Dlaczego powstała Velomapa?

Z każdym rokiem na mapie Polski pojawiają się nowe trasy rowerowe. Są inne pod względem poziomu trudności, czy nawierzchni, a wszystkie są warte uwagi! Ponieważ jest ich tak wiele, przyda się mapa rowerowa, na której je znajdziesz. Już teraz w Polsce jest dużo tras rowerowych, a ich liczba rośnie. Dzięki temu każda rowerowa eskapada może być zupełnie inna. Jednak wybierając się w nowe miejsce, trzeba się odpowiednio przygotować. Musisz się dowiedzieć, jak długa będzie jazda, czy oznakowanie jest czytelne i czego spodziewać się po drodze. I właśnie tutaj z pomocą przychodzi mapa rowerowa Polski!

Przeglądaj szlaki i regiony rowerowe

Sami od lat jesteśmy wielkimi pasjonatami jazdy na rowerze. Lubimy odkrywać nowe szlaki i sprawdzać swoje umiejętności. Nieraz nie potrafiliśmy znaleźć kompleksowej wiedzy na temat konkretnej trasy. I tak narodziła się Velomapa. Ma stanowić kompendium wiedzy dla wszystkich lubiących jazdę na rowerze. Jest wciąż poszerzającą się bazą tras rowerowych z całego kraju. Powstaje na podstawie doświadczeń cyklistów, którzy poszczególne szlaki wypróbowali.

Facebook
Skip to content