Kochani, mamy dla Was kolejną super wiadomość. Do peletonu @Przemyśl Tour dołączył @Bartosz Huzarski, tak zgadza się to nie pomyłka. Bartosz zostanie Naszym Ambasadorem i będzie promował Nasz wyścig w środowisku kolarskim. Bartosz Huzarski przez wiele lat reprezentował Polskę w peletonie zawodowym, startując między innymi w ekipach: Action n’Vidia Mróz (2003), Action Ati (2004), Intel Action (2005), Intel Action (2006), Action Uniqa (2007), Mróz Action Uniqa (2008), ISD (2009), ISD – Neri (2010), Team NetApp (2011-2012), Team NetApp-Endura (2013-2014), Team Bora-Argon18 (2015), Team Bora-Argon18 (2016)Najważniejsze sukcesy w karierze: wygrany etap na Wyścigu Pokoju, pierwszy kontrakt zawodowy, 2 x najlepszy góral TDP, drugie miejsce na etapie Giro d’Italia oraz 3 miejsce na etapie Vuelta Espana.

Bartosz Huzarski pojedzie w Przemyśl Tour 2022

Od 1 Stycznia 2017 po zakończeniu kariery zawodowej skupia się na kolarstwie dla zabawy, startując w wyścigach szosowych i MTB oraz rozwija projekt Akademii Kolarskiej @Huzar Bike Academy (HBA). Bartosz jest również współorganizatorem wyścigów kolarskich z cyklu PKO Ubezpieczenia Via Dolny Śląsk (@ViaDolnySlask), jak i również wielu inicjatyw kolarskich. Ponadto swoim doświadczeniem dzieli się w czasie @Tour de Pologne, będąc komentatorem dla @TVP Sport oraz nagrywając zajawki etapów. Bartosz jesteśmy zaszczyceni Twoim wsparciem i bardzo dziękujemy 🙂

Bartosz Huzarski o sobie

Bartosz Huzarski sam o sobie

Kilka informacji o mnie pół żartem pół serio 😉

Imię – Bartosz
Nazwisko – Huzarski
Znak Zodiaku – skorpion
Stan Cywilny – żonaty
Żona – Marta
Dzieci – synowie Błażej i Wiktor, córki Maja i Lena
Kolor – niebieski
Ulubiony Dzień – poniedziałek
Film – Sexmisja
Potrawa – każda na makaronie i pizza
Pije – wszystko, często czerwone wino
Słucham – dobrego radia
Telefon – Huawei
Samochód – Skoda 
Zawód wyuczony – technik automatyk
Zawód wykonywany – kolarz
Wierze – w ufo
Waga – 7dziesiąt już pięć 
Wzrost – 182
Aktualny team – własny 😉
Plany na przyszłość – ciągle ulegają zmianie
Kocham – moją rodzinę
Pisze – prawą ręką
Nie lubię – lania wody i kłamstwa
Lubię – spać i gotować
Zniosę – wszystko oprócz tego czego nie zniosę
Nie zniosę – pianina, nie znoszę też zmywać
Książka godna polecenia – Mistrz i Małgorzata
Języki – jeden
Obce – angielski i włoski

Mój rower: Kross Vento TE
Waga wyścigowa: 7000 gram
Na osprzęcie: Shimano Dura-Ace
Siodło: Prologo
Kierownica: FSA 400 mm
Mostek: FSA 120 mm
Koła: NoLimited / DT Swiss
Buty: Lintaman
Pedały: Speedplay Zero Pedal System
Kask: Abus
Okulary: Rudy Project
Stroje: Nodon

Bartosz Huzarski i Marcin Kosterkiewicz
Bartosz Huzarski i Marcin Kosterkiewicz

Nie jestem tak przystojny jak George Clooney, nie mam mięśni jak Pudzian ani inteligencji Dody, nie należę do drużyny Actimela, nie dodaję skrzydeł i nie znam Goździkowej, minuta rozmowy ze mną nie kosztuje 5 gr, na pewno mam więcej niż dwie kalorie ale nie posiadam 3-letniej gwarancji, lubię czasem pomarudzić ale nigdy nie użalam się nad sobą, nie chodzę tak szybko jak Korzeniowski ani nie prowadzę jak Kubica, nie finiszuję jak Cavendish i nie wspinam się jak Contador, pewnie nigdy nie polecę w kosmos ani nie wygram w lotto, nie oceniam powierzchownie i nie życzę drugiemu co mi niemiłe, nie mam pięciu gwiazdek w crash-testach i na pewno ze mną Ci się nie upiecze, nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek, mam łatwość pisania ale jestem nieśmiały, nie mam doładowania jak TorboDymoMan, ale mam fajną pracę, robiąc to co lubię spełniam swoje marzenia, zwiedzam świat i jeszcze mi za to płacą. Mam kochaną rodzinę, super dzieciaki i ciągle ambitne plany na przyszłość.

Facebook
Skip to content