Kochani na wstępie dziękujemy za Waszą obecność, dobrą zabawę, nowe znajomości i kontakty oraz wspólne kręcenie na Szybenicę. Wszyscy dojechali szczęśliwie, wszyscy też upiekli kiełbaski, a także „vegańską kiełbę” czyt. paprykę. Trasa dla wielu była wymagająca, kilka osób pomimo, że na co dzień jeździ dość sporo na szosie, poznała smak MTB. Tam gdzie się kończy tam się też coś zaczyna, a więc tym samym zakończenie sezonu MTB 2021 było otwarciem nowego 😊 tak, tak dobrze czytacie.

Nie ma lekko, dlatego na zaproszeniu napisaliśmy „nieoficjalne” zakończenie sezonu, ale przyznacie była to świetna okazja do zintegrowania jak się okazuje dość licznego środowiska kolarzy MTB trudno wszystkich zliczyć, ale szacujemy że było nas około 60 osób – jeśli się mylimy prosimy o sprostowanie. Podjazd na “Szybenice” okazał się też ważnym testem dla używanego przez nas sprzętu, wprowadzenia modyfikacji, wykonania korekcji ustawień. No dobrze nie będziemy się rozpisywać bo Ci którzy byli jak sądzimy nie żałują, a pozostali niech poobserwują na zdjęciach – jak to było.

Jeśli ktoś z Was ma jakieś zdjęcia i chce się podzielić ze wszystkimi swoim kunsztem fotograficznym podsyłajcie je na naszego maila: kontakt@przemysltour.pl – postaramy się je sukcesywnie publikować.

My w mediach społecznościowych

Facebook
Skip to content