Drodzy, nie sama szosą człowiek żyje, a „..aktywnego zawsze rower znajdzie” – o właśnie to nasze nowe powiedzenie, a więc szosowe „nieoficjalne” zakończenie sezonu już było, ale nie pożegnaliśmy sezonu na naszych MT – rzecz jasna „nieoficjlnie”. Dlatego w najbliższa niedzielę tj. 14 listopada br. o godz. 9.30 na przemyskim Rynku Starego Miasta, zapraszamy wszystkich chętnych na wspólne kręcenie. Będziemy zdobywać Szybenicę, dla tych którzy nie wiedzą jest to jeden ze szczytów pogórza przemyskiego w miejscowości Koniusza, a jego wysokość to blisko 500 m.n.p.m. Jak donoszą nasze źródła zapowiada się niezły event, na którym zapowiedział się już Rafał Rydel, który specjalnie na tę okazję przylatuje z Francji.

Prosimy więc o aktualne przybycie bo studenckiego kwadransu nie będzie – czekamy co najwyżej 5 minut na spóźnialskich. Po wysiłku planujemy ognisko, a więc nie zapomnijcie o prowiancie i właściwym nawodnieniu.

Zakończenie Sezonu MTB - Szybenica 2021!

Nasz cel "Szybenica"

Daj znać na FB że jedziesz z nami

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, a będziecie zawsze na bieżąco z tym co się u nas dzieje, a jak widać po aktywnościach nie próżnujemy. Link do wydarzenia na FB: jeśli klikniecie, że będziecie to również cenna informacja dla nas abyśmy mogli się organizacyjnie przygotować. Już dzisiaj wiemy, że pogoda będzie nam sprzyjać, a więc nie zastanawiajcie się zbyt długo bo liczy się działanie, a nie zastanawianie.

Facebook
Skip to content